Zakres usług firm malarskich

Usługi oferowane przez ekipy remontowe nie muszą się ograniczać wyłącznie do malowania ścian. Gdy decydujemy się na remont, warto skorzystać z pełnego zakresu usług, które pozwolą kompleksowo odnowić pomieszczenie. Cena takiego remontu będzie oczywiście odpowiednio wyższa, ale efekty będą widoczne przez dłuższy czas.

Na jakie usługi, oprócz malowania, mogą liczyć klienci firm zajmujących się malowaniem ścian? Może to być na przykład zrywanie tapet – czynność czasochłonna i trudna do wykonania dla amatora. Ściany, na których wcześniej znajdowały się tapety, wymagają często także wygładzania i szpachlowania. Oprócz malowania ścian, warto zdecydować się także na pomalowanie przez ekipę remontową grzejników, framug drzwi, a także okien i parapetów, w przypadku gdy są plastikowe. Fachowcy mogą także zaoferować pomoc w doborze farb, a nawet ich zakup.

Ceny za usługi malowania ścian i innych elementów są najczęściej liczone za metr kwadratowy pomalowanej powierzchni. Podobnie jest w przypadku szpachlowania i zrywania tapet.