Wspinaczka na wieżowce

Posiadanie lub mieszkanie w wieżowcu ma dużo zalet. Bezpieczeństwo, wygoda, nowoczesność, lokalizacja w centrum miasta. Jedną z wad jest wysokość. Jak umyć okna wiosną? Jak przeprowadzić remont balkonu? Prace na wysokościach powinniśmy zlecać profesjonalistom.

Prace wysokościowe oferują alpinistyczne mycie biurowców, a także zimowe prace na wysokościach takie jak odśnieżanie dachów czy usuwanie sopli i nawisów śnieżnych.

Oczywiście to nie wszystkie usługi, grupa wykwalifikowanych ludzi zajmuje się również montażem radiolinii, anten, czy elementów konstrukcyjnych na wysokościach. Jak można zdobyć kwalifikacje w tej niebezpiecznej pracy? Otóż osoby pracujące na wysokościach zwykle trenują na ściankach wspinaczkowych, wspinają się w górach, zdobywają kolejne szczyty. Nie odczuwają strachu gdy wiszą na linkach i myją okna na wysokości kilkudziesięciu lub nawet kilkuset metrów, dlatego są w stanie zrobić to szybko i dokładnie, a my nie musimy ryzykować upadku gimnastykując się na naszym balkonie.