Pranie odzieży z dostawą do domu

Pranie ubrań i pościeli, mimo że dużo łatwiejsze i mniej czasochłonne niż w dawnych czasach, nadal wymaga sporo wysiłku: podzielenia materiałów według kolorów, wyboru odpowiedniego programu w pralce, rozwieszenia prania na suszarce. Aby ułatwić sobie ten obowiązek, można skorzystać z usługi prania z dostawą do domu, coraz częściej spotykanej w dużych miastach.

Co obejmuje taka usługa? Odebranie prania od klienta, wyczyszczenie go w profesjonalnej pralce oraz dostarczenie z powrotem na miejsce. W pralniach znajdują się także duże suszarki do ubrań, dzięki czemu klient otrzymuje pranie suche i gotowe do użytku. W ramach usługi można zlecić dodatkowe zadania, na przykład prasowanie albo krochmalenie. Całość nie powinna zająć więcej niż kilka godzin, maksymalnie 1 dzień.

Usługa prania z dostawą do domu została stworzona przede wszystkim z myślą o osobach zapracowanych, którym brakuje czasu na domowe pranie. Mogą z niej skorzystać także osoby starsze, którym pranie sprawia trudność, a także młodzi rodzice.